Realizacja zamówień

Olbrzymim atutem naszej hafciarni jest własne biuro projektowe, które jest w stanie nie tylko szybko przygotować program, ale również w miarę potrzeby na bieżąco wprowadzać korekty na etapie produkcji.
Park maszynowy jakim dysponuje hafciarnia, pozwala na jednoczesną obsługę wielu zamówień. W sprawnej realizacji pomaga również dobrze zaopatrzony magazyn nici i dodatków.
Wszystkie te atuty oraz ścisła współpraca pomiędzy kolejnymi działami i etapami produkcji, decydują o tym, że większość zamówień realizowana jest w ciągu 1-2 dni.

Grafiki do wyceny haftu oraz przygotowania projektu mogą być dostarczane pocztą elektroniczną w dowolnych formatach np. cdr, pdf, ai, eps, psd, jpg, gif, bmp, png.
Zamówienia na program lub zlecenia hafciarskie, mogą być składane pocztą elektroniczną, faksem, telefonicznie lub osobiście.
Gotowy towar odsyłany jest do klienta przesyłką kurierską lub Pocztą Polską. Współpracujemy z firmą DHL, na życzenie klienta istnieje jednak możliwość zamówienia dowolnej firmy kurierskiej. W przypadku stałej współpracy i dużych zamówień możemy zaoferować dostarczenie towaru własnym transportem.

Na początku współpracy preferujemy rozliczenia gotówkowe, wysyłki towaru za pobraniem lub przedpłaty na podstawie faktury pro forma.

Stali klienci zawsze mogą liczyć na korzystne warunki. W zależności od wielkości zamówień wystawiane są faktury przelewowe z dogodnym terminem płatności.

Świat Haftu - Haftowanie