Projektowanie wzorów hafciarskich

Świat haftu - digitizing

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne biuro projektowe i zespół najlepszych projektantów. Korzystając z programu Wilcom Embroidery Studio e3 oraz olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, realizują oni pierwszy bardzo ważny etap powstawania haftu. Podstawę pracy projektanta stanowi kompetencja, komunikatywność i fachowość, oraz ścisły kontakt z klientem.

 

Wszystkie opracowywane projekty są chronione i wykorzystywane wyłącznie na  potrzeby konkretnego zleceniodawcy. Biuro projektowe obsługuje przede wszystkim klientów naszej hafciarni, ale wykonujemy również projekty dla firm zewnętrznych.

 

Projektujemy hafty przeznaczone dla różnych typów maszyn hafciarskich m.in. Tajima, Barudan, ZSK, SWF, Happy i Toyota. Zlecenia realizowane są w ciągu 24 godzin od momentu przesłania grafiki i ustalenia z klientem szczegółów wykonania. 

Grafiki i projekty haftów

 

Grafiki do wyceny haftu oraz przygotowania projektu mogą być dostarczane pocztą elektroniczną w dowolnych formatach np. cdr, pdf, ai, eps, psd, jpg, gif, bmp, png, doc. Istnieje również możliwość przygotowania programu na podstawie wydruku, ulotki, szkicu, czy wizytówki, oraz odtworzenia z gotowego haftu jeśli pozwala na to jakość jego wykonania. Dane potrzebne do wykonania zlecenia to: wielkość wzoru, rodzaj, kolor i gramatura materiału na którym wykonywany będzie haft, kolory haftu jeśli nie wynika to jednoznacznie z grafiki, grubość stosowanej nici i typ maszyny hafciarskiej. Przed ostatecznym podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia, Klient ma możliwość poznania ceny i ilości ściegów w zlecanym wzorze.

Świat Haftu - Haftowanie