« wróć...

Herby haftowane

Emblematy wykonane przez firmę Raven w postaci herbów cechuje trwałość oraz odporność na pranie w wysokich temperaturach oraz częste użytkowanie.  Aby wykonany emblemat wyglądał perfekcyjnie i estetycznie oferujemy obszycie Merrow.  Taki sposób wykończenia w połączeniu z odpowiednią kolorystyką daje elegancki efekt i znacznie podnosi jego jakość. 
Naszywki w postaci herbów często umieszczane są na odzieży – mundurach oraz strojach galowych. Emblemat musi być przyczepiony do wybranej części odzieży trwale, tak by się nie odczepił. Ponadto powinien prezentować się elegancko i estetycznie.  
Na życzenie klienta nasze naszywki zaopatrzone mogą być w rzep mocujący lub termofolię, która umożliwia przyprasowanie naszywki do wybranej części odzieży.
Naszywki w postaci herbów wykonane przez firmę Raven cechują się trwałością, estetyką oraz atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu mogą one pełnić nie tylko funkcję użytkową ale też pozostaną miłą pamiątką na długie lata. Zapraszamy  do współpracy. Oferujemy szybkie terminy realizacji oraz wysoką jakość usług.

Świat haftu - Haftowane godło Polski
Haftowane godło Polski
Świat haftu - Tarcza herbowa haftowana - orzeł
Tarcza herbowa haftowana
Świat haftu - Naszywka haftowana - lew
Naszywka haftowana
Świat haftu - Haftowany herb kolorowy
Haftowany herb
Świat haftu - Herb naszywka haftowana - czerwony
Herb naszywka haftowana
Świat haftu - Haftowany herb - żółto-czarny
Haftowany herb
Świat haftu - Naszywka haftowana niebiesko-złota
Naszywka haftowana
Świat haftu - Haftowany herb łódź
Haftowany herb
Świat haftu - Haftowany herb naszywka
Haftowany herb naszywka
Świat Haftu - Haftowanie