Impressum

Znajdujesz się na stronie internetowej firmy RAVEN PATORA sp.j. Poniżej podajemy informacje o jej administratorze.

 

Administrator strony

RAVEN PATORA sp.j.

ul. Plonowa 20b

 

Tel. 48 42 650 97 60

e-mail: raven@raven.com.pl

 

Informacje o serwisie

 

Na stronie podajemy informacje o produktach, usługach oraz o samej firmie RAVEN PATORA sp.j.

W funkcjonowaniu naszej strony szczególną uwagę zwracamy na ochronę danych osobowych. O rodzaju naszych działań informujemy w punkcie Ochrona danych.

 

Merytoryczna poprawność i wykluczenie odpowiedzialności

 

Pomimo starannego opracowywania tekstów umieszczanych na stronie internetowej nie możemy zagwarantować ich merytorycznej poprawności. Fotografie użyte na stronie mają charakter informacyjny.

Ze względów technologicznych kolorystyka prezentowanych produktów może odbiegać od rzeczywistości.

Firma RAVEN PATORA sp.j. nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności za skutki wywołane ewentualną niepoprawnością informacji podanych na stronie internetowej.

 

Firma RAVEN PATORA sp.j. dokłada wszelkich starań, aby utrzymać stały dostęp do strony internetowej. Zastrzegamy sobie jednak prawo ograniczenia bądź zablokowania jej funkcjonowania i nie odpowiadamy za szkody, które wynikać mogą z ograniczenia bądź braku dostępu do strony internetowej. Z tych powodów wszelkie roszczenia użytkowników strony nie będą uwzględniane.

 

Prawa autorskie


Zawartość całej strony internetowej firmy RAVEN PATORA sp.j. chroniona jest prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania danych/tekstów, zdjęć, animacji, itp./ bez pisemnego zezwolenia firmy RAVEN PATORA sp.j.

 

Zakres odpowiedzialności

 

Wszystkie podane na tej stronie informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być na ich podstawie podjęte żadne decyzje inwestycyjne bądź handlowe.

Świat Haftu - Haftowanie