Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

Haft bezpośredni na odzieży

Haft bezpośredni na odzieży

Haft bezpośredni na odzieży

Hafciarnia RAVEN od wielu lat specjalizuje się w reklamowym hafcie bezpośrednim na gotowej odzieży.  Posiadamy nowoczesny park maszynowy przystosowany do haftowania w nawet 15 kolorach. W naszej firmie mogą Państwo wyhaftować swoje logo lub grafikę na koszulce polo, na t-shirtcie, fartuchach, kurtkach, czapkach, ręcznikach, elementach pościeli i wielu innych różnych tekstyliach. W tym celu prosimy zawsze o przesyłanie zapytania dotyczącego asortymentu, który Państwa interesuje jak również grafik, które chcieliby Państwo wyhaftować na odzieży. Nasz zespół doświadczonych projektantów podpowie Państwu najlepsze umiejscowienie, a także udzieli wszelkich informacji związanych z możliwościami technicznymi wyhaftowania danego logotypu lub grafiki. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, a także możliwościom produkcyjnym jesteśmy logistycznie przygotowani do realizacji różnorodnych zleceń, również w bardzo dużych ilościach w krótkich terminach realizacji. Nie uznajemy kompromisów jakościowych, dla nas ona liczy się najbardziej. Wszystkie hafty na odzieży nanoszone są z największą precyzją, tak że wszystkie osoby, które będą nosiły wyhaftowaną przez hafciarnię RAVEN odzież będą mogły tworzyć wspólny wizerunek.

Poniżej prezentujemy Państwu przykłady wybranych realizacji.

 • Bluza polarowa z haftem

  Bluza polarowa z haftem

 • Haft na bluzie polarowej

  Haft na bluzie polarowej

 • Haft na marynarce

  Haft na marynarce

 • Haft na kurtce

  Haft na kurtce

Haft reklamowy jest najbardziej szlachetną metodą zdobienia odzieży a przez to najbardziej trwałą. Haft bezpośredni na odzieży nie ulega odbarwieniom, spraniu, a zastosowana w naszej firmie technologia gwarantuje, że logo zachowa swój kształt przez długi czas. Jako wiodący dostawca zdobień na odzieży jak również dystrybutor i producent dajemy Państwu możliwość zamówienia odzieży bezpośrednio z firmowym logo.

 • Haft na koszuli

  Haft na koszuli

 • Haftowane logo na krawacie

  Haftowane logo na krawacie

 • Koszulka polo z haftem

  Koszulka polo z haftem

 • Fartuch z haftowanym logo

  Fartuch z haftowanym logo

Jeżeli są Państwo zainteresowani produkcją odzieży bezpośrednio według Państwa życzenia lub chcą Państwo skorzystać z oferty gotowych produktów znanych marek takich jak Promostars, Fruit of the Loom, James&Nicholson, Kariban, JHK, Hakro, ID IDentity, Stanley&Stella, Myrtle Beach zapraszamy do skorzystania z zakładki kontakt oraz przesłania zapytania do naszej firmy.

 • Haft na fartuchu

  Haft na fartuchu

 • Fartuch z haftem

  Fartuch z haftem

 • T-Shirt z haftem

  T-Shirt z haftem

 • Bluza polarowa z haftem

  Bluza polarowa z haftem


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Od wielu lat firma Raven specjalizuje się w zdobieniu odzieży reklamowej haftem komputerowym, emblematami oraz haftem 3D. Haftujemy na czapkach, kurtkach, koszulkach, ręcznikach, fartuchach. Zapraszamy do współpracy działy marketingu, agencje reklamowe, dystrybutorów odzieży oraz wszystkie inne firmy zainteresowanymi profesjonalnymi tekstyliami reklamowymi z haftem.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu