Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

O firmie RAVEN - Hafciarni z Łodzi

      Firma Raven powstała w 1999 roku. Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i haftu komputerowego. O hafcie wiemy niemal wszystko, od zawsze był naszą pasją i naturalną koleją rzeczy było powstanie firmy, która połączyłaby pasję z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Od samego początku maksymalnie koncentrujemy się na potrzebach Klientów. Wiemy, że jesteśmy w stanie zaoferować znacznie więcej ponad przeciętność dostępnych na rynku usług. Z roku na rok poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności, systematycznie rozbudowując przy tym i unowocześniając park maszynowy. Poprzez sprawne zarządzanie i organizację pracy zapewniamy europejski standard i najwyższą jakość ofertowanych usług. Staramy się, by indywidualne podejście do każdego Klienta i zamówienia budowało wzajemne zaufanie i długotrwałą satysfakcjonującą współpracę. Wszak każde zrealizowane zamówienie przechodzi do historii, jest to proces nieodwracalny i tylko od nas zależy czy powtarzalny.

  • Siedziba firmy RAVEN

Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów oraz dbamy o każdy etap powstawania haftu. Pierwszy etap to szczegółowe ustalenia z Klientem, podczas którego staramy się jak najlepiej zrozumieć jego oczekiwania i proponować najkorzystniejsze rozwiązania. Kolejnym etapem jest proces powstawania programu, dobór kolorów i odpowiedniego dla danego materiału dodatków. Końcowym etapem jest sam proces haftowania i ostatecznego przygotowania haftu. Każdy z etapów realizacji uwzględnia specyfikę danego haftu oraz podłoża na którym powstaje. Z niesłabnącą pasją i zaangażowaniem podejmujemy się najtrudniejszych i najbardziej nietypowych zadań. Świadomi własnych możliwości oraz dumni z dotychczasowych osiągnięć chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy przede wszystkim najbardziej wymagających Klientów – producentów odzieży roboczej, mundurowej i reklamowej, jak również firmy specjalizujące się w produkcji szeroko pojętej odzieży dziecięcej, damskiej i męskiej. W kolejnych odsłonach strony postaramy się jak najbardziej szczegółowo przedstawić naszą ofertę, możliwości oraz przykłady profesjonalnego wykonania różnego typu haftów.

  • Siedziba firmy RAVEN


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Hafciarnia RAVEN z Łodzi działa na rynku już od 1999 roku i w tym czasie wyprodukowała kilka milionów haftów w formie naszywek, emblematów, haftów na wykrojach i hafcie bezpośrednim na odzieży, koszulkach polo, czapkach z haftem.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu