Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

Programy hafciarskie i wzory hafciarskie

Projektowanie wzorów hafciarskich

 

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne biuro projektowe i zespół najlepszych projektantów. Korzystając z programu Wilcom Embroidery Studio e3 oraz olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, realizują oni pierwszy bardzo ważny etap powstawania haftu. Podstawę pracy projektanta stanowi kompetencja, komunikatywność i fachowość, oraz ścisły kontakt z klientem. Wszystkie opracowywane projekty są chronione i wykorzystywane wyłącznie na  potrzeby konkretnego zleceniodawcy. Biuro projektowe obsługuje przede wszystkim klientów naszej hafciarni, ale wykonujemy również projekty dla firm zewnętrznych.

Projektujemy hafty przeznaczone dla różnych typów maszyn hafciarskich m.in. Tajima, Barudan, ZSK, SWF, Happy i Toyota. Zlecenia realizowane są w ciągu 24 godzin od momentu przesłania grafiki i ustalenia z klientem szczegółów wykonania. Grafiki do wyceny haftu oraz przygotowania projektu mogą być dostarczane pocztą elektroniczną w dowolnych formatach np. cdr, pdf, ai, eps, psd, jpg, gif, bmp, png, doc. Istnieje również możliwość przygotowania programu na podstawie wydruku, ulotki, szkicu, czy wizytówki, oraz odtworzenia z gotowego haftu jeśli pozwala na to jakość jego wykonania. Dane potrzebne do wykonania zlecenia to: wielkość wzoru, rodzaj, kolor i gramatura materiału na którym wykonywany będzie haft, kolory haftu jeśli nie wynika to jednoznacznie z grafiki, grubość stosowanej nici i typ maszyny hafciarskiej. Przed ostatecznym podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia, Klient ma możliwość poznania ceny i ilości ściegów w zlecanym wzorze.


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Nasza hafciarnia specjalizuje się w produkcji najbardziej trwałych oraz estetycznych emblematów haftowanych oraz naszywek dla branży odzieży roboczej, rentalu odzieży, producentów umundurowania. Oferujemy najwierniejsze odwzorowanie firmowych logo, nasz haft reklamowy na odzieży reklamowej i gastronomicznej będzie wizytówką na Państwa firmowej odzieży. Zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski - z Łodzi, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz wszystkich innych miejscowości.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu