Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

Impressum

Znajdujesz się na stronie internetowej firmy Raven Ireneusz Patora Poniżej podajemy informacje o jej administratorze.

 

Administrator strony

Raven Ireneusz Patora

ul. Plonowa 20b

 

Tel. 48 42 650 97 60

Fax 48 42 650 97 70

Bramka GSM: 48 608 369 797

e-mail: raven@raven.com.pl

 

 

 

Informacje o serwisie

 

Na stronie podajemy informacje o produktach, usługach oraz o samej firmie Raven Ireneusz Patora.

W funkcjonowaniu naszej strony szczególną uwagę zwracamy na ochronę danych osobowych. O rodzaju naszych działań informujemy w punkcie Ochrona danych.

 

Merytoryczna poprawność i wykluczenie odpowiedzialności

 

Pomimo starannego opracowywania tekstów umieszczanych na stronie internetowej nie możemy zagwarantować ich merytorycznej poprawności. Fotografie użyte na stronie mają charakter informacyjny.

Ze względów technologicznych kolorystyka prezentowanych produktów może odbiegać od rzeczywistości.

Firma Raven Ireneusz Patora nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności za skutki wywołane ewentualną niepoprawnością informacji podanych na stronie internetowej.

 

Firma Raven Ireneusz Patora dokłada wszelkich starań, aby utrzymać stały dostęp do strony internetowej. Zastrzegamy sobie jednak prawo ograniczenia bądź zablokowania jej funkcjonowania i nie odpowiadamy za szkody, które wynikać mogą z ograniczenia bądź braku dostępu do strony internetowej. Z tych powodów wszelkie roszczenia użytkowników strony nie będą uwzględniane.

 

Prawa autorskie

Zawartość całej strony internetowej firmy Raven Ireneusz Patora chroniona jest prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania danych/tekstów, zdjęć, animacji, itp./ bez pisemnego zezwolenia firmy Raven Ireneusz Patora.

 

Zakres odpowiedzialności

 

Wszystkie podane na tej stronie informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie mogą być na ich podstawie podjęte żadne decyzje inwestycyjne bądź handlowe.


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Nasza hafciarnia specjalizuje się w produkcji najbardziej trwałych oraz estetycznych emblematów haftowanych oraz naszywek dla branży odzieży roboczej, rentalu odzieży, producentów umundurowania. Oferujemy najwierniejsze odwzorowanie firmowych logo, nasz haft reklamowy na odzieży reklamowej i gastronomicznej będzie wizytówką na Państwa firmowej odzieży. Zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski - z Łodzi, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz wszystkich innych miejscowości.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu