Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

Na czym haftujemy

 

Haftujemy na różnych rodzajach podłoża, począwszy od tiulu i juty, poprzez wszelkiego rodzaju dzianiny i tkaniny konfekcyjne, na skórze skończywszy.
Emblematy wykonujemy w zależności od potrzeb zarówno na tkaninach powierzonych jak i własnych. Oferujemy do tego celu szeroką gamę kolorystyczną tkanin firm Klopman i Optex, jak również zróżnicowane gramatury filców.
Posiadamy duże doświadczenie i możliwość haftu na większości wyrobów gotowych takich jak kurtki, koszulki, czapki, koszule, fartuchy, ręczniki czy plecaki.


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Nasza hafciarnia specjalizuje się w produkcji najbardziej trwałych oraz estetycznych emblematów haftowanych oraz naszywek dla branży odzieży roboczej, rentalu odzieży, producentów umundurowania. Oferujemy najwierniejsze odwzorowanie firmowych logo, nasz haft reklamowy na odzieży reklamowej i gastronomicznej będzie wizytówką na Państwa firmowej odzieży. Zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski - z Łodzi, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz wszystkich innych miejscowości.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu