Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

Polityka jakości i rozwoju hafciarni RAVEN z Łodzi

Od lat utrzymujemy stabilną i znaczącą  pozycję na rynku hafciarskim, nieustannie podejmując działania mające na celu pozyskiwanie nowych klientów.
Naszą misją jest dostarczanie usług wyłącznie na najwyższym poziomie. Nie cechuje nas rutyna, nie interesują nas kompromisy dotyczące jakości. Jakość nigdy nie jest kwestią przypadku – to nasze motto i zdanie, które najlepiej definiuje naszą pracę.
Wierzymy, że konsekwencja jest kluczem do doskonałości, dlatego konsekwentnie doskonalimy każdy z etapów naszej działalności. Eksperymentujemy, rozwijamy się i poszukujemy nowych rozwiązań. Odważnie, z wiarą we własne umiejętności podchodzimy do nowych wyzwań, wyciągając wnioski z każdego nowego doświadczenia.
Zapewnienie jakości jest jednym z podstawowych zadań kierownictwa firmy, natomiast celami realizowanymi w ramach polityki jakości, jest ciągłe doskonalenie systemu zarządzania, projektowania oraz wdrażania do produkcji nowych technologii.
Dbamy o systematyczną modernizację parku maszynowego i oprogramowania. Nasi projektanci pracują na jednym z najbardziej zaawansowanych programów jakim jest Wilcom.
Każdy klient i każde zlecenie traktowane są indywidualnie. W trosce o komfort pracy naszych klientów, prowadzimy szczegółową dokumentację realizowanych zamówień. Wiemy, że największą wartością każdej firmy są ludzie. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, stale rozwijający swoje umiejętności. Stworzyliśmy doskonały ciepły klimat pracy, który w naturalny sposób odczuwają również nasi Klienci.
Decydując się na współpracę z nami, zawsze będą mieli Państwo gwarancję najwyższej jakości usług.


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Hafciarnia RAVEN z Łodzi jest wiodącym dostawcą haftów komputerowych oraz wzorów hafciarskich w Europie. To co wyróżnia naszą firmę to bezkompromisowe podejście do jakości naszych haftów. Tylko zadowolony klient jest gwarancją długotrwałego sukcesu a nasza firma skutecznie dostarcza najlepsze produkty już od 1999 roku.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu