Świat haftu by Raven
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży roboczej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży reklamowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
Haft komputerowy dla branży odzieży mundurowej
menu

Realizacja zamówień

Olbrzymim atutem naszej hafciarni jest własne biuro projektowe, które jest w stanie nie tylko szybko przygotować program, ale również w miarę potrzeby na bieżąco wprowadzać korekty na etapie produkcji.
Park maszynowy jakim dysponuje hafciarnia, pozwala na jednoczesną obsługę wielu zamówień. W sprawnej realizacji pomaga również dobrze zaopatrzony magazyn nici i dodatków.
Wszystkie te atuty oraz ścisła współpraca pomiędzy kolejnymi działami i etapami produkcji, decydują o tym, że większość zamówień realizowana jest w ciągu 1-2 dni.

Grafiki do wyceny haftu oraz przygotowania projektu mogą być dostarczane pocztą elektroniczną w dowolnych formatach np. cdr, pdf, ai, eps, psd, jpg, gif, bmp, png.
Zamówienia na program lub zlecenia hafciarskie, mogą być składane pocztą elektroniczną, faksem, telefonicznie lub osobiście.
Gotowy towar odsyłany jest do klienta przesyłką kurierską lub Pocztą Polską. Współpracujemy z firmą DHL, na życzenie klienta istnieje jednak możliwość zamówienia dowolnej firmy kurierskiej. W przypadku stałej współpracy i dużych zamówień możemy zaoferować dostarczenie towaru własnym transportem.

Na początku współpracy preferujemy rozliczenia gotówkowe, wysyłki towaru za pobraniem lub przedpłaty na podstawie faktury pro forma.
Stali klienci zawsze mogą liczyć na korzystne warunki. W zależności od wielkości zamówień wystawiane są faktury przelewowe z dogodnym terminem płatności.


^^ Do góry
Strony internetowe Łódź

Nasza hafciarnia specjalizuje się w produkcji najbardziej trwałych oraz estetycznych emblematów haftowanych oraz naszywek dla branży odzieży roboczej, rentalu odzieży, producentów umundurowania. Oferujemy najwierniejsze odwzorowanie firmowych logo, nasz haft reklamowy na odzieży reklamowej i gastronomicznej będzie wizytówką na Państwa firmowej odzieży. Zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski - z Łodzi, Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz wszystkich innych miejscowości.

Formularz zapytaniowy
Przejdź do kontaktu